Nafukovací karimatka THERMAREST NeoAir XTherm NXT MAX

Therm a Rest

Nový produkt

Na dotaz

7 190 Kč s DPH

THERM-A-REST NEOAir XTherm MAX je špičková celoroční nafukovací karimatka. Odolná, lehká a výborně izolující nafukovací pro celoroční použití. Nová konstrukce přepážek zvyšuje tepelnou izolaci karimatky.

Více informací

Hmotnost výrobku [kg]0,630 regular
Svrchní materiál30d High Tenacity Nylon/ 70D Nylon
Typ konstrukceNafukovací
Rozměry (bez komprese/s kompresí)63 x 183cm (regular) / 23 x 10 cm
Sezónní určeníCeloroční
Tloušťka [mm]76
Ultra Lite - ULNe
Expediční VybaveníAno
Ostatní aktivityAno
Délka Regular183 cm
Délka Large196

S nejlepším poměrem tepelné izolace a hmotnosti ze všech karimatek, které kdy byly vytvořeny, je XTherm NXT nejlepší volbou pro alpinisty, dálkaře a ultralehké cestovatele, kteří čelí chladnému počasí.

  • Nejteplejší nafukovací karimatka ve své třídě: Pětivrstvý reflexní hliníkový zátěr patentované technologie ThermaCapture™ zachycuje a vrací sálavé teplo zpět k tělu, konstrukce Triangular Core Matrix ™ minimalizuje tepelné ztráty – to vše pouze konstrukcí, bez navýšení objemu a hmotnosti a s hodnotou R-Value 7,3
  • Ultralehká: hmotnost jen 652 g (Regular Wide) je natolik dostačující k udržení tepla v mrazivých podmínkách
  • Vysoké pohodlí: Tloušťka 7,6 cm poskytuje výjimečnou podporu a pohodlí
  • Mimořádně sbalitelná: Snadno sbalitelná do velikosti jednolitrové lahve, velmi pohodlná, lehká
  • Odolnost: Spodní část vyrobena z 70D nylonové tkaniny odolává propíchnutí a lze ji s jistotou používat i v náročnějším terénu
  • Snadné nafukování a vyfukování: WingLock ventil - pro snazší nafouknutí a rychlejší vyfouknutí. Ventily jsou obohaceny o jednosměrné záklapky a maximalizují proudění vzduchu.
  • Řada MAX: obdelníkový tvar s extra šířkou poskytuje větší pohodlí nejen během spánku (pouze u XTherm NXT MAX)
  • Balení obsahuje: Nafukovací vak, praktický obal a opravnou sadu.

 

Jednotný systém měření tepelné izolace R-value

Nový ventil WingLock


VýrobceTHERM-A-REST
Typčtyřsezónní matrace
Šířka x délka

64 x 183cm Regular

64 x 196 Large

Tloušťka6,4 cm
Hmotnost balení

652 g Regular

680 g Large

Tepelný koeficient7,3 R
Rozměry v zabaleném stavu

23 x 13 cm Regular

28 x 13 cm Large

Materiál30d High Tenacity Nylon/ 70D Nylon
Barvašedá

20679595143_c8f8f8fb4c_k.jpg

OMEZENÁ ZÁRUKA / OMEZENÍ OPRAVNÝCH PROSTŘEDKŮ A ODPOVĚDNOSTI

Cascade Designs Ltd zaručuje původnímu vlastníkovi, že v rámci zamýšleného použití a údržby, bude zakoupený výrobek bez vad materiálu a zpracování po dobu životnosti výrobku. Každá karimatka je během výrobního procesu 4x testována, než je zabalena a expedována. Z tohoto důvodu má zákazník jistotu, že karimatka nemůže být poškozená a výrobek je po zakoupení v bezvadném stavu připraven k použití. Žádná záruka na vady materiálu a zpracování nebude platit, pokud zboží bylo 1. jakýmkoli způsobem upraveno 2. používalo se pro účely, které jsou v rozporu s uvedeným použitím či určením, nebo 3. bylo nesprávně udržováno.
Záruka se dále nevztahuje na případy, kdy vlastník 1. nedodržel pokyny a upozornění uvedené v návodu k používání, nebo 2. produkt používal nesprávným, násilným, nebo nedbalým způsobem.

Během záruční doby budou originální součásti produktu, u kterých Cascade určil vadu materiálu nebo zpracování, opraveny nebo vyměněny za nové, což je jediná náhrada vlastníkovi. Cascade si vyhrazuje právo vyměnit jakýkoli produkt, jehož výroba již byla ukončena, za produkt nový se srovnatelnou cenou a funkcí. Vrácený produkt označený jako neopravitelný se stává majetkem společnosti Cascade a nebude vrácen. Karimatky starší dvou let mohou být vyměněny za karimatky s kosmetickou vadou (tvaru, zpracování, materiálu).

Záruka se nevztahuje na:
běžné opotřebení, oděr, nevhodné použití, úpravy, násilné použití, rozebírání, nebo nesprávné mytí a sušení. Tato záruka se dále nevztahuje na škody způsobené nesprávnou a nedostatečnou údržbou, nepravidelným čištěním, nehodami, dlouhodobým vystavením UV záření, nebo přirozeným stárnutím a rozkladem některých materiálů za dlouhou dobu. 

Uplatnění omezené doživotní záruky:
pro využití omezené doživotní záruky je nutné předložit doklad o nákupu.

Napsat recenzi

Nafukovací karimatka THERMAREST NeoAir XTherm NXT MAX

Nafukovací karimatka THERMAREST NeoAir XTherm NXT MAX

THERM-A-REST NEOAir XTherm MAX je špičková celoroční nafukovací karimatka. Odolná, lehká a výborně izolující nafukovací pro celoroční použití. Nová konstrukce přepážek zvyšuje tepelnou izolaci karimatky.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: