ŽADNÉ LIMITY

S výrobky firmy Cumulus, se můžete soustředit pouze na své dobrodružství. Značka nmabízí produkty, které byly tvrdě testovány v reálném outdoorovém prostředí a jsou dokonale přizpůsobeny vašim potřebám. Bez ohledu na počasí a podmínky si můžete užít pohodlí a svobodu mysli.

VYROBENO OUTDOOROVÝMI NADŠENCI

Konstrukční a výrobní tým je složen z lidí, kteří milují outdoor a rádi tráví čas v přírodě. Všechny výrobky CUMULUS jsou testova v reálných podmínkách hor. Od chvíle, kdy byla v roce 1989 založena společnost CUMULUS, vždy vyráběli vybavení, které splňuje náročná kritéria. Výrobky CUMULUS jsou vysoce spolehlivé. Lehkost a odolnost jsou jejich vynikající vlastnosti.

DOHLED NAD VSTUPNÍMI MATERIÁLY

Výroba sídlí v Polsku, což nám plně kontrolovat všechny aspekty výrobního procesu a mít jistotu, že byly splněny všechny standardy kvality nastavené firmou . Veškeré použité prachové peří pochází z etických zdrojů a můžeme plně dohlížet na jeho výrobu.

Profesionální outdoorvé vybavení vyžaduje pokročilá technologická řešení. Ultramoderní textilie, jako je Pertex® nebo Toray®, polské peří z etického chovu zajišťují, že naše výrobky splňují nejvyšší standardy kvality. Každý den hledáme nová řešení, jak vylepšit všechny položky Cumulus, aby byly stále lepší a lepší.

PEŘÍ

Roky chovatelských zkušeností, specifické klima a výzkumná zařízení jsou tajemstvím vynikajících parametrů polského peří, které je považováno za nejlepší na světě. Přes technologický pokrok a pokusy o umělou izolaci, která by byla stejně spolehlivá, peří zůstává stále bezkonkurenční.

CUMULUS používá peří pouze od certifikovaných polských výrobců. Díky domácí produkci peří je jistota, že prachové peří používané společností Cumulus bylo získáno z etických chovů hus chovaných volně v přírodě a které mají přístup k vodě. Vynikající podmínky chovu se odrážejí také ve vysoké kvalitě peří.

HYDROFOBNÍ PEŘÍ

Peří při kontaktu s vodou rychle ztrácí svou plnicí sílu a izolační vlastnosti. Hydrofobní prachové peří má vysoce zvýšenou odolnost vůči vodě. Na provlhnutí je zapotřebí mnohem více času a relativně rychle zasychá. Hydrofobní prachové peří, které používá Cumulus, neobsahuje PFC.

TKANINY

Pertex® a Toray®, dvě látky, které se používají na výrobky značky CUMULUS Obě značky jsou špička v outdoorovém světě a jsou vyráběny v Japonsku. Díky své konstrukci mají vysokou odolnost a to i když jsou to velmi lehké materiály. Toray Airtastic® s hmotností 19 g / m2 je nejlehčí nepropustnou tkaninou na světě.

ZIPY

YKK® je nejdůvěryhodnějším výrobcem zipů na světě, jehož zipy výrazně předčí konkurenci. Téměř všechny naše výrobky mají YKK® zip - od oblečení, doplňků až po spací pytle.