Výběr správného expedičního vybavení.

Pokud se chystáte na zimní výpravu nebo expedici a nejte si jistí, jestli vybavení, které si chcete zakoupit bude dostatečné, klidně se na nás obraťte s dotazem. Ve spolupráci s firmou MALACHOWSKI a CUMULUS vám pomůžeme vybrat nejoptimálnější skladbu oděvů a spacích pytlů tak, aby Vás na Vašem dobrodružství nic nepřekvapilo.

Firma MALACHOWSKI má dlouholeté zkušenosti s vybavováním polárních, zimních himalajských a speleologických expedic a je ochotna se s Vámi podělit o své zkušenbosti, a to i v případě,že si nakonec nekoupíte náš produkt ale dáte přednost jiné značce.

Jejich péřové bundy a kalhoty jsou léty prověřené na mnoha expedicích, a to jak zimních himalajských, tak i na polárních.

Modely řady GUIDE patří l tomu nejlepšímu, co lze na trhu kopit.

Péřová bunda GUIDE PRO

  • Tzv. "andělský" střih horní části bundy umožňuje funkčnost ramen při jakékoliv činnosti aniž by se pás bundy pohnul. Například při horolezecké činnosti nebo při tahání saní s níkladem při polárních expedicích.
  • Rukávy mají u zápěstí malý kousek flísu do kterého je možné si " vlhkost z nosu"
  • Ramena mají v místech styku s popruhy od batohu malý kousek syntetického materiálu místo peří. je to místo, kde se tělo při zátěži hodně potí a syntetika odolává lépe vlhkosti

Péřové kalhoty GUIDE PRO

  • Zvýšené pás a záda aby nedocházelo k profuku zad a případnému vytahování vnitřnich vrstev oblečení.
  • Celorozepínací nohavice
  • Odepínací zadek pro snadnější toaletu

Tyto modely byly v průběhu let inovované k současné dokonalosti.

Péřové kalhoty GUIDE PROPéřová bunda GUIDE PRO
Péřové kalhoty GUIDE PRO MalachowskiPéřová bunda GUIDE PRO

Firma CUMULUS je nová inovatívní značka používající ty nejlepší v současnosti dostupné materiály pro výrobu spacáků.

Expediční řada péřových spacáků EXUISTIC 100 - 1200 - 1400 jsou špičkové výrobky, které obstojí i v těch nejtvrdších zimních podmínkách.

  • Kvalitní polské peří 850+ CUIN
  • Velmi tenká membrána PERTEX ENDURANCE
  • Maximální teplota LIMITNÍ -37°C a EXTRÉMNÍ -46°C

Péřový spacák CUMULUS EXCUISTIC

Jako doplněk jsem schopen dodat další části oděvů, jako je teplé spodní prádlo, péřové botičky, péřové rukavice a další ...

Pokud máte nějaké dotazy a potřebovali by jste poradit, kdykoliv mě kontaktujte na odkazu míže nebo na tel čísle 603 360 450

Aleš Urbanec

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.